Apple MacBook Pro 14" / M2 Pro / 16GB / 1TB / vesmírne šedý

Apple MacBook Pro 14" / M2 Pro / 16GB / 1TB / vesmírne šedý

MacBook Pro s technológiou M2 Pro alebo M2 Max je výkonom a efektivitou ešte ďalej než kedykoľvek predtým. Podáva výnimočný výkon, či už je zapojený do siete, alebo nie, a teraz má ešte dlhšiu výdrž batérie. V kombinácii s úžasným displejom Liquid Retina XDR a všetkými potrebnými portami - to je profesionálny notebook, ktorý nemá obdoby. Viac informácií
2 999,00 €
2 499,17 € bez DPH
Porovnať
Použitý alebo rozbalený model Apple MacBook Pro 14" M2 Pro (2023)
Už od 2 394,00 € více
9 modelových radov za cenu od 1 039,00 €
Apple MacBook Pro 14"
2 079,00 €
Apple MacBook Pro 14"
2 499,00 €
Apple MacBook Pro 16"
3 119,00 €

Kód: 159856

P/N: MPHF3CZ/A

Výrobca: Apple

Distribúcia: CZ

Typ produktu: Notebooky

Apple MacBook Pro 14" / M2 Pro / 16GB / 1TB / vesmírne šedý

Ťahúň. Tvorca. Narušiteľ hraníc.

MacBook Pro s technológiou M2 Pro alebo M2 Max je výkonom a efektivitou ešte ďalej než kedykoľvek predtým. Podáva výnimočný výkon, či už je zapojený do siete, alebo nie, a teraz má ešte dlhšiu výdrž batérie. V kombinácii s úžasným displejom Liquid Retina XDR a všetkými potrebnými portami - to je profesionálny notebook, ktorý nemá obdoby.

M2 Pro

M2 Pro prináša výkon, s ktorým zvládneš aj náročnejšie projekty. Až 12-jadrový procesor a Neural Engine novej generácie umožňujú profesionálne pracovné postupy – od triedenia a úprav tisícov obrázkov až po simuláciu výpočtovej dynamiky tekutín. A až 19-jadrový GPU poháňa obrovský nárast grafického výkonu pre prácu aj zábavu.

M2 Max

M2 Max je najvýkonnejší a najúspornejší čip, aký kedy bol v profesionálnom notebooku, a je navrhnutý tak, aby profesionálom pomohol posunúť hranice ich vynaliezavosti a kreativity. S rovnakým 12-jadrovým procesorom novej generácie ako M2 Pro má M2 Max dvojnásobnú šírku pamäťového pásma, až trikrát väčšiu zjednotenú pamäť a až 38 jadier grafického procesora. Môžeš tak renderovať efekty, spájať masívne panorámy a navrhovať extrémnu 3D geometriu v doposiaľ nevídanom meradle.

Nie je tomu koniec.

16-palcový model má najdlhšiu výdrž batérie, akú kedy Mac mal. A oba modely sú rovnako rýchle, či už na batérii, alebo pripojené k sieti. Táto efektivita je kúzlom čipu Apple. Takže či už ťa napadne inšpirácia alebo povinnosť, choď do toho.

Najúžasnejšia časť. Vďaka efektivite čipu Apple sa ventilátory pri väčšine každodenných úkonov ani nemusia zapínať. A pri náročnejších pracovných úkonoch pohybujú pokročilé tepelné systémy vzduchom pri nízkych otáčkach ventilátorov.

Premýšľaj vo veľkom. MacBook Pro je postavený na architektúre úložiska typu flash, ktorá je navrhnutá tak, aby každodenné úlohy boli rýchle a pohotové. Pre náročné pracovné postupy s veľkými súbormi sú konfigurácie s kapacitou až 8 TB ešte výkonnejšie.

Hladká obsluha.

MacOS Ventura bol navrhnutý tak, aby maximalizoval možnosti čipu Apple. Takže tvoje profesionálne aplikácie bežia rýchlejšie a multitasking je plynulejší ako kedykoľvek predtým. S viac ako 15 000 optimalizovanými aplikáciami a pluginy – a novými výkonnými funkciami macOS, ako je Stage Manager – môžeš pracovať múdrejšie, hrať intenzívnejšie a dosiahnuť viac.

Najkrajší displej v notebooku.

Liquid Retina XDR. Na displeji s extrémnym dynamickým rozsahom všetko ožíva krásne žiarivým podaním svetlých tónov, úžasnými detailmi v tmavých oblastiach a živými, dokonale vernými farbami. Každý displej je z výroby kalibrovaný a podporuje profesionálne referenčné režimy pre HDR color grading, fotografiu, design a tlačovú produkciu.

ProMotion. Vďaka technológii ProMotion sa všetko od scrollovania po hranie hier stáva plynulým a citlivým, a to vďaka automatickému prispôsobeniu sa pohybu obsahu – s obnovovacou frekvenciou až 120 Hz. Strihači videa si tiež môžu zvoliť pevnú obnovovaciu frekvenciu, ktorá sa presne prispôsobí ich záberom.

Nájdi svoj najlepší uhol.

Prezentuj sa ostro, či už uskutočňuješ alebo prijímaš videohovory – či už sa spájaš s priateľmi a rodinou v rôznych časových pásmach, alebo spolupracuješ s kolegami v teréne. Kamera s rozlíšením 1080p využíva širokú clonu, ktorá prepúšťa viac svetla, v kombinácii s veľkým obrazovým snímačom pre lepší výkon pri slabom osvetlení.

Sústava troch mikrofónov štúdiovej kvality. Vďaka odstupu signálu od šumu, ktorý sa vyrovná profesionálnym mikrofónom, dokáže MacBook Pro zachytiť aj tie najjemnejšie zvuky. A smerové tvarovanie lúča minimalizuje šum v pozadí, takže tvoj hlas zaznie jasne a zreteľne.

Zvukový systém so šiestimi reproduktormi. Štyri basové reproduktory s potlačením sily prinášajú hlbšie basy a zvuk vyplňujúci miestnosť. A priestorový zvuk vytvára pri prehrávaní hudby alebo videa s technológiou Dolby Atmos prepracovanú trojrozmernú zvukovú scénu.

Plug and play.

Prenášaj fotografie a videá pomocou čítačky kariet SDXC. Pripoj sa k televízorom alebo displejom s výstupom HDMI, ktorý teraz podporuje rozlíšenie až 8K. Pripoj príslušenstvo a ďalšie displeje pomocou troch portov Thunderbolt 4. A uži si až dvakrát rýchlejšiu priepustnosť vďaka Wi-Fi 6E. Toto zariadenie podlieha aktualizáciám operačných systémov, digitálneho obsahu, aplikácií alebo softvéru. Odporúčame aktualizovať pravidelne a už pri prvej výzve či sprístupnení, aby zariadenie mohlo byť plne funkčné. Ak nebude systém aktuálny, môže dôjsť k softvérovým chybám, za ktoré predávajúci ani výrobca nenesú zodpovednosť. Pri odovzdaní zariadenia do reklamácie alebo servisu môže byť vždy aktualizované na najnovšiu dostupnú verziu systému.**