ALIGATOR S5550 Duo 16GB čierny

ALIGATOR S5550 Duo 16GB čierny

Mobilný telefón s 5,5" IPS displejom s rozlíšením 480x960 ponúka 4jadrový procesor, 2 GB RAM, internú pamäť 16 GB, Micro SDXC až 512 GB, zadný fotoaparát 8 Mpx, predný fotoaparát 2 Mpx, GPS, LTE, Jack (3,5mm ) a microUSB, čítačku odtlačkov prstov a odomykanie tvárou, hybridný slot na dve SIM a 1 pamäťovú kartu, batériu s kapacitou 2800 mAh a Android 11 Go. Viac informácií
74,99 €
62,49 € bez DPH
Strážiť
Obľúbené
Porovnať

Kód: 154411

P/N: AS5550BK

Výrobca: Aligator

Distribúcia: CZ

Typ produktu: Mobilné telefóny

ALIGATOR S5550 Duo 16GB čierny

Pre vaše pohodlie sú pripravené aj chytré funkcie zvonenia, ktoré umožnia stíšiť telefón automaticky podľa pripraveného rozvrhu, v noci sa teda už nemusíte báť nechcených hovorov a SMS. Telefón si potom ráno sám nastaví normálnu hlasitosť. Rovnako tak pri zapnutí tichého režimu si môžete nastaviť, ako dlho má byť aktivovaný. Nemusíte sa tak už nikdy báť, že si zabudnete aktivovať zvonenie a zmeškáte dôležité hovory.

Jednoduché a rýchle odomykanie

Pomocou funkcie „Face unlock“ môžete svoj telefón odomykať len tým, že sa naň pozriete. Pomocou prednej kamery najskôr nasnímate svoju tvár. Ak chcete potom odomknúť Váš telefón, stačí, keď sa zapozeráte do prednej kamery. Pokročilé algoritmy umelej inteligencie rozpoznajú Vašu tvár av prípade zhody automaticky odomknú telefón.

Spoľahlivé fotoaparáty

Fotoaparát na zadnej strane telefónu umožňuje zaujímavým spôsobom zaznamenávať okamihy z vášho života. Pre skúsenejších užívateľov sú v ovládaní fotoaparátu pripravené ďalšie zaujímavé fotografické funkcie a detailnejšie nastavenia. Zhotovené fotografie môžete potom vďaka výkonu telefónu a veľkému displeju upravovať v niektorej z mnohých kreatívnych aplikácií, dostupných na Google Play.

Balenie obsahuje

  • Telefón Aligator S5550 Duo
  • Batéria
  • Nabíjačka
  • Micro USB kábel
  • Návod
Toto zariadenie podlieha aktualizáciám operačných systémov, digitálneho obsahu, aplikácií alebo softvéru. Odporúčame aktualizovať pravidelne a už pri prvej výzve či sprístupnení, aby zariadenie mohlo byť plne funkčné. Ak nebude systém aktuálny, môže dôjsť k softvérovým chybám, za ktoré predávajúci ani výrobca nenesú zodpovednosť. Pri odovzdaní zariadenia do reklamácie alebo servisu môže byť vždy aktualizované na najnovšiu dostupnú verziu systému.

Na objednávku
Expedujeme 4.3. (pondelok)
74,99 €
62,49 € bez DPH
Na objednávku