AirThings Wave Radón detektor

(1)

AirThings Wave Radón detektor

(1)
AirThings Wave Radon je šikovný senzor merajúci najmä mieru radónu v domácnosti, teplotu aj vlhkosť vzduchu, čím predchádza v dlhodobom hľadisku radu ochorení. Bezdrôtovo komunikuje cez Bluetooth prípadne cez wifi po pripojení k Airthings Hub. Podporuje hlasové ovládanie. Viac informácií
173,90 €
144,92 € bez DPH
Strážiť
Obľúbené
Porovnať

Kód: 87058

P/N: 291

Výrobca: AirThings

Distribúcia: CZ

Typ produktu: Senzory

AirThings Wave Radón detektor

Wave Radon

Ako už názov samotný napovedá, hlavnou prednosťou tohto senzora je kontrolovať mieru radónu v domácnosti, a to ako z krátkodobého, tak aj z dlhodobého hľadiska. Jeho miera sa totiž v priebehu dňa a ročných období mení a pri vyšších hodnotách má neblahý vplyv na ľudský organizmus, pretože pri dlhodobom pôsobení môže spôsobiť rakovinové ochorenie. Vedľa radónu tiež sníma vlhkosť a teplotu v miestnosti. Jeho inštalácia je navyše mimoriadne jednoduchá, pretože nevyžaduje žiadne drôtové pripojenie, všetku energiu čerpá z dvoch AA batérií, ktoré vydržia zásobovať senzor energií až 1,5 roka.

Zvládne fungovať úplne autonómne cez Bluetooth pripojenie s vašim chytrým telefónom, ale rovnako tak zapadne s AirThings Hubom do chytrej domácnosti, čím získate prístup k nameraným hodnotám doslova odkiaľkoľvek.

Aplikácia a ovládanie hlasom

Všetok prehľad z nameraných hodnôt si môžete prezerať v bezplatnej mobilnej aplikácii AirThings App. Skrze ňu môžete sledovať namerané hodnoty v grafoch aj v dlhodobom meradle, prípadne upravovať nastavenia a pod. V šikovných vlastnostiach potom pokračujú senzory podporujúce ekosystémy chytrých domácností a tým aj ovládanie cez hlasových asistentov - Amazon Alexa, Google Assistant a IFTTT.